top of page
UF05.png

Náš proces

V několika přehledných krocích Vám vysvětlíme, jak funguje náš proces a komunikace s klientem od první prohlídky místa až po předání klíčů k vašemu vysněnému domovu.

HAH08042.jpg

01

Schůzka &
Indikativní nabídka

Nejprve Vám bude přidělen jeden z našich projektových manažerů. Po první schůzce, kde proběhne diskuze o záměru a prohlídka místa pro Vás zpracuje indikativní nabídku, s investičním odhadem Vašeho záměru a nacenění našich služeb.

02

Návrh & Design

Tým architektů a designerů z naší sesterské společnosti KISSKISS.STUDIO pro Vás připravý návrh a design interiéru přímo na míru. Zaměření současného stavu základ, potom přistupujeme k samotnému návrhu.

HAH08220.jpg
HAH08276.jpg

03

Projektová dokumentace

Naši zkušení projektanti se věnují přípravě technického řešení Vašeho projektu. Ať už jde o interiér, dokumetaci ke stavebnímu povolení nebo provádění stavby.

04

Konstrukce & Rozpočet

Před zahajením stavby proběhne konzultace ohledně konstrukčních detailů. Dále na základě projektové dokumentace dojde k vytvoření finálního rozpočtu stavby.

HAH08331.jpg

06

Dokončení!

Fiální fází spolupráce je aranžování doplńků od našich bytových designérů a předání klíčů k Vašemu vysněnému domovu. 

UF05_edited.jpg
HAH08116.jpg

05

Konzultace na místě

Na pravidelných kontrolních dnech s Vámi budeme konzulovat postup stavby v průběhu její realizace za přítomnosti našich architektů, projektových manažerů a stavbyvedoucích.

bottom of page